Apmokėjimas

Pirkėjams siūlome šiuos prekių apmokėjimo būdus:

 

1)   Apmokėjimas per PAYSERA mokėjimo sistemą.

 

Pirkėjo užsakymas yra automatiškai suformuojamas pagal patvirtintą pirkinių krepšelį. Pirkėjui patvirtinus užsakymą, jis yra nukreipiamas į atsiskaitymo sistemą Paysera, kurioje jis pasirinkęs savo banką, patenka į jau paruoštą mokėjimo pavedimą, pateikia būtinus elektroninės bankininkystės duomenis ir užsakymas apmokamas. Po apmokėjimo pirkėjas nukreipiamas atgal į internetinį knygyną „Knygomanija“, o mokėjimo sistema informuoja elektroniniu paštu abi puses (pirkėją ir mus) apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą. Gavę apmokėjimo patvirtinimą, pirkėjui lieka laukti užsakymo, kuris bus išsiųstas pagal pristatymo terminus.

 

2)  Apmokėjimas tiesiogiai per banką pavedimu.

 

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, Pirkėjas gali atlikti tiesiogiai mokestinį pavedimą per banką iš savo sąskaitos pagal suformuotą Pirkimo užsakymą, kuris automatiškai išsiunčiamas pirkėjui, kai yra patvirtinamas pirkinių krepšelis.

Švietimo įstaigoms, kurios apmoka tik mokestiniu pavedimu per banką už užsakymus iš mokinio krepšelio lėšų, bus atsiųsta išankstinė apmokėjimo sąskaita, pagal kurią galės apmokėti užsakymą atlikdami pavedimą.

Rekvizitai reikalingi atliekant pavedimą:

Gavėjas: Kostas Balaika

A/s:  LT69 7300 0100 9703 4510 - Swedbank (kodas 73000)

P.S. Atlikdami mokėjimo pavedimą, mokėjimo paskirties langelyje būtinai nurodykite savo Pirkimo užsakymo ar išankstinės sąskaitos numerį. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad apmokant šiuo pasirinktu būdu per banką, Gavėjas yra KOSTAS BALAIKA (fizinis asmuo, kaip vykdantis individualią veiklą), bet ne E-knygynas „KnygoManija“.


KnygoManija administracija