Dažnai užduodami klausimai

 1. Ar mano užsakomos prekės yra apmokestinamos?

  1. Visos užsakomos prekės apmokestinamos Lietuvoje galiojančiais PVM tarifais (9% knygos ir 21% įrašai). Visi mokesčiai yra įskaičiuoti į pardavimo kainą, todėl papildomai Pirkėjui mokėti nereikia.
 2. Kaip aš galiu atsiskaityti už prekes?

  1. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti per PAYSERA mokėjimų sistemą arba tiesioginiu pavedimu per banką. Grynais pinigais atsiskaitymas nepraktikuojamas.
 3. Kada aš būsiu informuotas apie savo užsakymą?

  1. Pirkėjas apie sėkmingą užsakymo pateikimą yra informuojamas automatiškai elektroniniu paštu, kai tik užsakymas yra Pirkėjo patvirtinamas. Pirkėjas taip pat informuojamas elektroniniu paštu apie užsakymo apmokėjimą, išsiuntimą ar kitokią pasikeitusią užsakymo būklę.
 4. Kada aš galiu užsisakyti prekes iš e-knygyno?

  1. Pirkėjas prekes gali užsisakyti ir apmokėti bet kuriuo paros metu, tačiau kiekvienas užsakymas yra pradedamas vykdyti kiekvieną darbo dieną nuo 10h ryto arba vėliau, priklausomai nuo jo gavimo.

  Kada aš galiu tikėtis užsakymo įvykdymo?

  1. Užsakymai paprastai įvykdomi per 2-3 darbo dienas priklausomai nuo metų sezoniškumo ir prekės buvimo sandėlyje. Rugsėjo mėnesį arba neesant prekės sandėlyje, užsakymo įvykdymas gali užtrukti ilgiau. Pirkėjas apie tikslesnį užsakymo pristatymą informuoja Pirkėją iš anksto elektroniniu paštu.

   

  Turite klausimų? Prašome rašyti mums skyriuje "Susisiekite su mumis" arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

   

  KnygoManija administracija