Duomenų apsauga

Jūsų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus.

Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančias kurjerių ir pašto tarnybas, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs - būtini duomenys. Mūsų privatumo taisyklės numato laikyti visą informaciją apie pirkėją konfidencialia ir neplatinti ar parduoti jokios informacijos be Jūsų leidimo apie asmenį trečiosioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu.

 

Atsiskaitymas už prekes, kurias įsigyjate mūsų internetiniame knygyne „KnygoManija“, vyksta per Paysera ir Paypal sistemas. Pasirinkę savo banką, per Paysera sistemą būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugus - tai užtikrina Paysera ir jūsų naudojamo banko sistemos.

 

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos „Asmens duomenų teisinės apsaugos“ įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti.

 

Norime Jus informuoti, kad internetinio knygyno „KnygoManija“ personalas nei raštu, telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, asmens kodo, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė, moralinė ar kita žala.

 

Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai suteikti reikalingas paslaugas.

 

Internetinis knygynas „KnygoManija“ neprisiima atsakomybės dėl interneto tinklapyje www.knygomanija.lt paskelbtų skaitytojų atsiliepimų turinio.

 

 

KnygoManija administracija