Pristatymas

 

Prekių pristatymas vykdomas 3 būdais:

 

1. Paštu („Lietuvos paštas“)

2. Kurjerių tarnyba į paštomatą („LP Express24“)

3. Kurjerių tarnyba nurodytu pirkėjo adresu („LP Express24“)

 

Plačiau apie šiuos pristatymo būdus:

1. Užsakymai "Lietuvos paštu" įprastai pristatomi per 2-4 darbo dienas. Jūsų užsakymas bus jums išsiųstas registruotu pirmenybiniu paštu jūsų nurodytu adresu. Jeigu siunta sunkesnė nei 2 kg arba gavėjas nerandamas namuose, pašto darbuotojas paprastai palieka pašto dėžutėje lapelį, patvirtinantį apie siuntos gavimą ir būtinumą jį atsiimti iš vietinio pašto skyriaus, pateikus asmens dokumentą.

 2. Užsakymai Lietuvoje pristatomi į paštomatus per 1-3 darbo dienas, kai prekes pristato viena iš kurjerių tarnybų. Gavėjas sms žinute ir/arba elektroniniu paštu gaus pranešimą su PIN kodu apie į terminalą pristatytą jums skirtą siuntą. Ją būtina atsiimti per 5 (penkias) darbo dienas jums patogiu metu. Jeigu jūsų mieste nėra minėtų kurjerių terminalo, jūsų užsakymas bus jums išsiųstas registruotu pirmenybiniu "Lietuvos paštu".

DĖMESIO! PASIRENKANT PRISTATYMĄ Į PAŠTOMATĄ DIDMIESTYJE, KUR YRA DAUGIAU KAIP VIENAS PAŠTOMATAS, BŪTINA NURODYTI LAUKELYJE ("PALIKITE ŽINUTĘ") KONKRETŲ PAŠTOMATĄ SU ADRESU!

LP Express24 terminalų sąrašą rasite čia.

3. Pristatymas kurjeriu į namus/biurą ar kitu nurodytu adresu trunka 1-2 darbo dienas. Gavėjas paprastai sulaukia skambučio iš kurjerio dėl siuntos pristatymo į nurodytą vietą. Jeigu žinoma, kad nebus kam priimti siuntos, būtina iš anksto perspėti. Kitu atveju siunta gali būti grąžinta siuntėjui, o už pakartotinio siuntimo išlaidas teks apmokėti gavėjui.

 

Prekių pristatymas švietimo įstaigoms Lietuvoje yra nemokamas.

Prekių pristatymo įkainiai visoje Lietuvoje:

Jeigu užsakymas didesnis kaip 50 EUR – pristatymas nemokamas.   

Jeigu užsakymas mažesnis nei 50 EUR – pristatymas kainuos:

Registruotu paštu 2,00 EUR;  

Kurjeriais į paštomatą 3,00 EUR;      

Kurjeriais nurodytu adresu Lietuvoje 4,00 EUR

 

KnygoManija administracija